Pokladna

Je v provozu jednu hodinu před začátkem představení na místě konání. V pokladně je možné od 1.9.2018 přijímat také bezhotovostní platby. Přijímáme kreditní nebo debetní karty s logem VISA, MasterCard, Maestro nebo VPAY, bereme všechny a navíc je možné přijímat bezkontaktní platby Android Pay a Apple Pay.

Pokud si chcete zakoupit vstupenky v předprodeji přímo v kamenné prodejně za hotové, je možné využít prodejny našeho partnera GoOut.cz v Praze, Brně, Plzni a v Ostravě.

Prodejna vstupenek
Praha
Prodejna vstupenek
Brno
Prodejna vstupenek
Plzeň
Prodejna vstupenek
Ostrava

Freshlabels Store
Panská 9, Praha 1
Po - Ne 10:00 - 20:00

Indies
Poštovská 2, Brno
Po - Pá 9:00 - 18:30
So 9:00 - 13:00
DEPO2015
Presslova 14, Plzeň 3
Po - Pá 8:00 - 18:00
So - Ne 10:00 - 18:00
Infocentrum Ostrava
Jurečkova 1935/12, Ostrava
Po - Pá 7:30 - 18:00
So 7:30 - 12:00

 

air front             Silver 2x             

Ceny vstupenek

Ceny jsou odstupňovány podle druhu produkce. Pohybují se v rozpětí od volného vstupu, dobrovolného vstupného až po  konkrétní ceny v závislosti na typu pořadu. Konkértní cena je uvedena v Programu a konkrétní události. Cena vstupenky je braná jako příspěvek na činnost spolku. Divadlo není plátcem DPH. V případě platby předem fakturou, kontaktujte vedení divadla na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Na zlevněné vstupné mají nárok studenti do 18 let, senioři nad 65 let a držitelé ZTP a ZTTP průkazů. Na vybrané pořady se mohou vztahovat speciální slevy a akce. Veškeré slevy na vstupném se mohou uplatňovat v okamžiku prodeje nebo také při kontrole vstupenky.

Všechny uvedené slevy budou poskytnuty na jednu vstupenku po předložení příslušného dokladu.

V případě zrušení představení bude vstupné vráceno, nebo nahrazeno jiným termínem. Pořadatel si vyhrazuje právo změny programu. Již zakoupené vstupné není možné vrátit a propadá ve prospěch divadla.

Internetový prodej vstupenek

Vstupenky je možné zakoupit bezhotovostně prostřednictvím našeho partnera. U zlevněného vstupného budete vyzváni k předložení příslušného dokladu u vstupu.

 

Zakoupený elektronický voucher nezapomeňte vyměnít za klasickou vstupenku před začátkem představení v pokladně.

                


V čem je předprodej GoOut.cz jedinečný?

- GoOUT.cz nabízí nejjednodušší nákup vstupenek „na několik kliknutí“.
- Nemusíte se registrovat před nákupem.
- Vstupenky máte k dispozici okamžitě po nákupu ve vašem mailu, v profilu na stránkách GoOut.cz, nebo ve vašem mobilu.
- Vstupenka představuje QR / čárový kód. U vstupu tak stačí ukázat kód na obrazovce telefonu nebo tabletu. Samozřejmě je možné si jej také vytisknout z přiloženého PDF souboru
- GoOut umožňuje nákup vstupenek v hotovosti ve vlastních kamenných prodejnách, kde vám vstupenku zároveň i rádi vytisknou. Prodejny se nachází v Praze, Brně, Ostravě a Plzni na snadno dostupných adresách.
- Garantujeme 100% platnost našich vstupenek.
- Komfort pro zákazníka při nákupu je u nás na prvním místě.

goout screen

Rezervace

Rezervace jsou možná na vybraná představení Divadla OKKO prostřednictvím formuláře u konkrétní akce (Program) a jsou platné až po zpětném potvrzení o jejich příjmu. Vstupenky si můžete rezervovat také přes prodejní systémy našich partnerů a nebo elektronicky na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Poslední rezervaci je možné přijmout jeden den před konáním představení, pozdější rezervace nemůžeme z technických důvodů garantovat. Rezervace se vyzvedávají v pokladně divadla nejpozději 30 minut před začátkem produkce, nevyzvednuté rezervace propadají.

Události

Žádné nadcházející události k zobrazení!

Kalendář

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

vítejte na našem webu

  • Jsme rádi, že jste dobrouzdali až k nám a ať už jste se na naše stránky dostali náhodou nebo cíleně, věříme, že zde najdete odpovědi na Vaše otázky a že Vás možná i přimějeme k tomu nás poznat blíže.

    Divadlo OKKO

přihlášení k odběru divadelního občasníku