Po první vlastní divadelní hře jsme se rozhodli, že další hra bude "pecka" a vsadili jsme na osvědčenou českou komedii Dívčí válka.

V roce 2009 získalo divadlo v rámci partnerského programu partnera sezóny 2009 - 2010. Stala se jim Raiffeisen stavební spořitelna a.s. Díky této finanční podpoře mohlo divadlo zajistit výrobu kostýmů, výrobu skládací konstrukce pro scénu, zajištění přívěsného vozíku pro dopravu všech součástí divadelního fundusu.

            

Soubor v této době již pravidelně zkoušel jednou i vícekrát týdně v pronajatých prostorách Husova sboru v Praze ve Vršovicích. Stabilní místo pro zkoušky pomohlo k optimalizaci časových možností jednotlivých členů a zlepšilo koordinaci zajištění. Sdružení organizovalo pro své členy pravidelné víkendové semináře mimo Prahu, které jsou přínosem ve zdokonalování obecných divadelních dovedností a zároveň umožňují intenzivně pracovat na nových projektech. V neposlední řadě zlepšují kolektivní práci a soudržnost souboru.

                         

Divadlo OKKO podpořilo a zapojilo se do charitativních akcí. V tomto roce jsme pomohli svým vystoupením při obnově historické památky - Homolských schodů a zapojilo se do Světového pochodu za mír a nenásilí.

            

 

Tak jak jsme se zmínili v úvodníku tohoto článku, divadlo v tomto roce nastudovalo a realizovalo inscenaci od Františka Ringo Čecha - Dívčí válka a podtitulem " Nesmrtelná parodie na známou pověst o Dívčí válce, aneb jak to Alois Jirásek neviděl". A že to opravdu byla bomba, bylo to velké a máme tuhle hru rádi do dneška. 

 

Více z této kategorie: « 2010 2008 »

Události

Žádné nadcházející události k zobrazení!

Kalendář

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

vítejte na našem webu

  • Jsme rádi, že jste dobrouzdali až k nám a ať už jste se na naše stránky dostali náhodou nebo cíleně, věříme, že zde najdete odpovědi na Vaše otázky a že Vás možná i přimějeme k tomu nás poznat blíže.

    Divadlo OKKO

přihlášení k odběru divadelního občasníku